Kontakt

Telefon: 08-788 0880
Mail: info@northlab.se
Service/support: 08-788 0888

Försäljning Sverige/Norden (Aktiva Produkter, FTTH)
Henrik Ljungberg
Tel direkt/mobil: 08-7880 883
mail: henrik.ljungberg@northlab.se

Försäljning NorthLab Networks AB
Mät & Test | Fibersvets | Utbildningar | Uthyrning
David Arnerbeck
Tel direkt/mobil: 076-1401907
mail: david@northlab.se

VD – Northlab Networks AB
Mät & Test | Fibersvets | Utbildningar | Uthyrning
Johan Claesson
Tel direkt/mobil: 072-5440201
mail: johan.claesson@northlab.se

Försäljning Europa, specialapplikationer (LDF, PM etc.)
Tolga Kocas
Tel direkt/mobil: 08-7880 882
mail: tolga.kocas@northlab.se

Teknisk Support – specialapplikationer
Robert Rylander
Tel direkt/mobil: 08-7880 885
mail: robert.rylander@northlab.se

Produktutveckling
Joel Sundstedt
Tel direkt/mobil: 08-7880 887
mail: joel.sundstedt@northlab.se

VD
Per Karlsson
Tel direkt/mobil: 08-7880 881
mail: per.karlsson@northlab.se

 

Northlab Photonics AB

Postadress:
Ryssviksvägen 2B
131 36 Nacka

Besök/leverans:
Ryssviksvägen 2B,
131 36 Nacka

Partners